Uudised

Seven Real Estate Advisors aitas müüa ScalaCity ärihoone Tallinnas. Varahaldusteenus sisaldas hoone täitmist üürnikega, fit-out töid üürnike soovidest lähtuvalt, tehnlist ettevalmistust ja haldamist. Seven oli Scala City varahaldur 1,5 aastat kuni eduka müügini.

Seveni meeskond osales XV rahvusvahelisel kinnisvarakonverentsil "Kinnisvara 2016". Korraldajate peaküsimus oli "Kas BUUM tuleb"? Meie ekspertarvamus on, et buum tuleb - 2025. aastal.

20. oktoobril 2016 pandi nurgakivi Capfieldi poolt hallatava Norde Centrumi laiendusele, mis ehitustööde lõppedes 2017. aasta sügisel hakkab kandma Nautica nime. Keskuse kogupind kasvab 18 000 m2-ni. Keskuse maakleriks on Seven Real Estate Advisors.

"Katja Zupsman on teinud väga head tööd võtmeüürnike hankimisel ja lepingute läbirääkimisel" - ütles Olev Mait Makk, Seven RE Advisors partner. "Nautica keskus uueneb nii sisult kui vormilt - keskus muudab Tallinna ja eriti sadama-ala kaubandusmaastikku."

Seven aitas Omnival leida parimat asukohta Eesti Posti uuele logistikakeskusele. Analüüs hõlmas  üle 30 krundi. "On hea meel toetada Eesti juhtivaid ettevõtteid logistikalahenduste ja -hoonete kaasajastamisel. Soovime Eesti Postile edu!" ütles Tõnis Kõpper, Seveni logistika ja tööstusinvesteeringute konsultant.

Paberi hulgimüügi ning trükimaterjalidega tegelev IGEPA Libra Vitalis AS avas 2016 augustis uue kaasaegse laokeskuse P81 tööstus -ja ärihoones (Peterburi tee 81). Septembris lisandus IGEPA Groupi kuuluv visuaalkommunikatsiooni materjalidega tegelev CREOLINK esindus.
Ladu ja müügiesindus kokku üldpinnaga ligi 5000 m2, ruumide ehitamisel kasutati moodsaid soojustus -ning energiasäästlike LED lahendusi.

Igepa Group on Euroopa juhtivaid paberimüüjaid, omades esindusi 27 riigis.

P81 tööstus -ja ärihoone on Tallinnas Peterburi tee ääres paiknev 25 000 m2 üldpinnaga hoonete kompleks.

Tehingut nõustas ning projekti haldab Seven Real Estate Advisors.

25. augustil 2016 avas Hansas Plaadimaailm Eesti suurima keraamiliste plaatide poe Seven Real Estate Advisors’i poolt hallatavas P81 ärikompleksis (Peterburi tee 81).  Poe ja lao kogumaht on ligi 2 000 m2. 

1992 aastal oma tegevust alustanud ja 1996 aastal ametlikult registreeritud Soome- Eesti Kaubanduskoda- FECC koosneb ligi 160st Soome ja/ või Eesti päritolu ettevõttest. Mittettulundusliku ühingu vormis tegutseva kaubanduskojana korraldatakse oma liikmetele aktuaalseid majandus-, õiguse-, maksu- ja tööhõiveteemalisi seminare ning erinevaid vaba aja sündmusi. FECC teeb koostööd ka teiste Eestis tegutsevate kaubanduskodadega, Soome Suursaatkonnaga ja EAS-iga.

Loe edasi

Eastern Europe Real Estate Investment Fund (EEREIF) müüs eile Telliskivi Loomelinnaku 4,8 miljoni euro eest Butembo OÜ-le, mille omanikeks on Rootsi perekond Andrén.

Tehingut nõustas Seven Real Estate Advisors.

Loe edasi

AS Proekspert on 20-aastane 120 töötajaga rahvusvaheline tarkvaraettevõte, mida teistest Eesti IT-firmadest eristab tööstusautomaatika tarkvaraarenduse suur kogemus. Proeksperti tarkvara kasutatakse lisaks arvutitele ja telefonidele ka tööstusliinides, massiivsetes ehituskraanades, bioreaktorites ja liftides. Proeksperdi maailmas saab tarkvara elu sisse puhuda misiganes seadmetele, ettevõttes on olulisteks väärtusteks kastist välja mõtlemine (ja programmeerimine) ning nutikad lahendused – seetõttu valiti innovaatiline ja säästlik Green Building.

Loe edasi

Seven Real Estate Advisors nimetati Euromoney poolt möödunud aasta lõpus järjekordselt Eesti parimaks kinnisvara nõustamisfirmaks Eestis

Loe edasi